Kontaktinformation


Kotimaiset Kasvikset ry
co/ Lassheikki Katarina
Dalkullantie 77
02400 Kirkkonummi p. 040 5520 267, katarina.lassheikki(at)puutarhaliitto.fi
Inhemska Trädgårdsprodukter rf

 

Tag kontakt

 

  • Auditeringar och hjärtbladmärket, GTIN -koder :
    • Hanna Skogster, p. 044 769 0333, hanna.skogster(at)puutarhaliitto.fi
  • Kvalitetssystem och produktsäkerhet:
    • Katarina Lassheikki, p. 040 5520 267, katarina.lassheikki(at)puutarhaliitto.fi
  • Frilandsgrönsaker:
    • Mika Virtanen, p. 0400 544 728, mika.virtanen(at)mtk.fi
  • Frukt och odlade bär:
    • Heidi Wirtanen, p. 040 550 0762, heidi.wirtanen(at)hmlry.fi
  • Växthusgrönsaker, – blommor och odlad svamp:
    • Niina Kangas, p. 045 7733 2662, niina.kangas(at)kauppapuutarhaliitto.fi
  • Potatis:
    • Antti Lavonen, p. 040 558 0512, antti.lavonen(at)mtk.fi
  • Plantskoleprodukter:
    • Hanna Tajakka, p. 040 860 9520, info(at)taimistoviljelijat.fi
  • Föreningens webbsidor:
    • Minna Rantala, p. 050 3090 558, minna.rantala@kauppapuutarhaliitto.fi