Yhteystiedot


Kotimaiset Kasvikset ry
co/ Lassheikki Katarina
Dalkullantie 77
02400 Kirkkonummi p. 040 5520 267, katarina.lassheikki(at)puutarhaliitto.fi

 

Ota yhteyttä

  • Auditointi- ja Sirkkalehtimerkki, GTIN-koodit:
    • Hanna Skogster, p. 044 769 0333, hanna.skogster(at)puutarhaliitto.fi
  • Laatujärjestelmät ja tuoteturvallisuus:
    • Katarina Lassheikki, p. 040 5520 267, katarina.lassheikki(at)puutarhaliitto.fi
  • Avomaavihannekset:
    • Mika Virtanen, p. 0400 544 728, mika.virtanen(at)mtk.fi
  • Hedelmät ja viljellyt marjat:
    • Heidi Wirtanen, p. 040 550 0762, heidi.wirtanen(at)hmlry.fi
  • Kasvihuonevihannekset, -kukat ja viljellyt sienet:
    • Minna Rantala, p. 09 7288 2116, minna.rantala(at)kauppapuutarhaliitto.fi
  • Perunat:
    • Antti Lavonen, p. 040 558 0512, antti.lavonen(at)mtk.fi
  • Taimistotuotteet:
    • Hanna Tajakka, p. 040 860 9520, info(at)taimistoviljelijat.fi
  • Yhdistyksen verkkosivut:
    • Minna Rantala, p. 09 7288 2116, minna.rantala@kauppapuutarhaliitto.fi