Kotimaiset Kasvikset ry
Viljatie 4 C
00700 Helsinki 
Inhemska Trädgårdsprodukter rf
Spannmålsvägen 4 C
00700 Helsingfors

 

Ota yhteyttä | Tag kontakt

  • Auditointi- ja sirkkalehtimerkki, GTIN-koodit | Auditeringar och hjärtbladmärket, GTIN -koder :
    • AnnaMarja Vilander, p. 0400 480 664,annamarja.vilander(at)puutarhaliitto.fi
  • Laatujärjestelmäkysymyset ja yhdistyksen verkkosivut | Kvalitetssystem och föreningens webbsidor:
    • Katarina Lassheikki, p. 040 5520 267, katarina.lassheikki(at)puutarhaliitto.fi
  • Avomaavihannekset | Frilandsgrönsaker:
    • Mika Virtanen, p. 0400 544 728, mika.virtanen(at)mtk.fi
  • Hedelmät ja viljellyt marjat | Frukt och odlade bär:
    • Hannu Salo, p. 0400 405 599, hannu.salo(at)puutarhaliitto.fi
  • Kasvihuonevihannekset, -kukat ja viljellyt sienet | Växthusgrönsaker, - blommor och odlad svamp:
    • Jyrki Jalkanen, p. 0400 800 268, jyrki.jalkanen(at)kauppapuutarhaliitto.fi
  • Perunat | Potatis:
    • Antti Lavonen, p. 040 558 0512, antti.lavonen(at)mtk.fi
  • Taimistotuotteet | Plantskoleprodukter:
    • Jyri Uimonen, p. 040 827 4833, jyri.uimonen(at)puutarhaliitto.fi

  • Förfrågningar:
    • Katarina Lassheikki, tfn. +358 40 5520 267, katarina.lassheikki(at)puutarhaliitto.fi